KONTAKT INFO SJØENTREPRENØREN AS

Postboks 6213
5893 Bergen
Fjøsangerveien 68
5068 Bergen

ANSATTE ADMINISTRASJONEN

Terje Pettersen
Daglig leder
Mobil: 55 30 23 00
terje.pettersen@ncc.no
Per Arne Fjeldvær
Dykkesjef/ ass.anleggsleder
Mobil: 901 12 545
per.arne.fjeldvaer@ncc.no
Martin Lorentz
Driftsleder 
Mobil: 900 10 321
martin.lorentz@ncc.no
Eva Alvestad
Økonomisjef
Mobil: 481 23 019
eva.alvestad@ncc.no
Per Ole Mathisen
HMS- og miljøkoordinator
Mobil: 926 25 986
per.ole.mathisen@ncc.no
Jon B. Nesse
Prosjektleder
Mobil: 930 25 538
jon.borslid.nesse@ncc.no
Sindre R. Mosgren
Prosjektingeniør
Mobil: 920 17 170
sindre.mosgren@ncc.no

OM NETTSTEDET

Les mer om nettstedet her: Om nettstedet

KONTAKTSKJEMA

 

Ditt navn (obligatorisk)

E-post (obligatorisk)

Emne (obligatorisk)

Melding (obligatorisk)